online multiplayer game

 

 

Tava paralēlā pasaule, tava paralēlā dzīve!

 

eng

Dzīvo savu otro dzīvi tādā izskatā, kādā vēlies!!

Second Life – pasaule, kurā pats vari izvēlēties un pilnveidot savu izskatu. Te tu vari būt jebkas - sieviete, vīrietis, gigantisks robots, mīlīgs zvērēns, pasaku varonis vai kādas slavenības kopija. Te tu vari būt arī tieši tāds pats, kāds esi reālajā dzīvē! Šajā lapā būs aprakstīts par to, kā pilnveidot avatāra izsaktu un kustības, lai jūsu personāžs varētu dzīvot tieši tādu dzīvi, kādu jūs vēlaties!

 
Avatāra izskata pilnveidošana

Tiko pēc reģistrēšanās spēlei jūs saņemat savu avatāru, taču sākumā tiek piedzīvota neliela vilšanās - avatārs nav ne tuvu tāds pēc izskata, kādu jūs to vēlaties, tas ir lempīgs un nedabisks. Taču nav grūti pamanīt, ka apkārt staigā arī citi avatāri ar skaistu vai interesantu ārieni un izkoptām kustībām, labi ģērbti un izskatās kā īsti. Mazliet pacietības un arī jūsu avatārs izskatīsies ideāli!

Turpinājums sekos...

Spēles jaunumi

Second Life pasaule ir bagāta ar notikumiem un dažādiem jaunumiem. Katru sekundi rezidentu veidotā pasaule mainās, tiek rīkoti jauni pasākumi, tiek ieviestas tehniskās un programmas izmaiņas, tiek palaisti jauni projekti un daudz kas cits.

Interesanti fakti par spēli
image

Second Life – pārsteidzoša virtuālā pasaule, kur jebkurš var dzīvot paralēlo dzīvi virtuālajā telpā.