online multiplayer game

 

 

Tava paralēlā pasaule, tava paralēlā dzīve!

 

eng

Tā nav vienkārši spēle, tā ir iespēja pelnīt īstu naudu!

Katrs jaunais Second Life pasaules spēlētājs ir kā laucinieks vai mazpilsētnieks, kas ieradies iekarot lielpilsētu - apkārt virmo daudzkrāsaina un aizraujoša dzīve, staigā labi ģērbti iedzīvotāji, veikali ar dažādām kārdinošām precēm, taču pa vidu pavīd jaunienācēji bez naudas un bez jebkādām zināšanām, kā to nopelnīt. Šajā psaulē nauda ir nepieciešama tāpat kā reālajā dzīvē! Taču labākais ir tas, ka šeit ir iespēja veidot īstu biznesu, jo spēlē nopelnīto naudu var pārvērst reālā naudā. Izklaidējies un pelni!

 
Kā nopelnīt Second Life pasaulē?

Visvieglākais veids, kā papildināt virtuālo maciņu, ir pārvērst reālo valūtu uz L$. Šī raksta mērķis būs parādīt iespēju izdzīvot Second Life pasaulē nopelnot naudu pašam spēles ietvaros.

 

Vairāki naudas pelnīšanas veidi Second Life pasaulē ir pārņemti no reālās dzīves - no naudas pelnīšanas veidiem internetā.

Viens no piemēriem ir serviss Earn2Life, kas maksā L$ par dažādu speciālu uzdevumu izpildīšanu "lielajā" internetā, ko izvēlas pati sistēma. Cilvēks, kas vēršas Earn2Life ofisā, piereģistrējas un uzstāda pārlūkā īpašu rīkjoslu, kas izdod sarakstu ar uzdevumiem, kurus var izpildīt jebkurā laikā. Uzdevumos ietilpst dažādu saitu un online servisu apmeklēšana ar brauzera palīdzību. Par katru izpildīto uzdevumu kontā tiek ieskaitīti L$. Bez visa tā darbinieks var piesaistīt citus spēlētājus un saņemt par to procentus no viņu peļņas. Noņemt naudu no konta var caur Earn2Life bankomātu SL pasaulē. Tātad nauda tiek pelnīta reālajā internetā, bet to saņemt var SL virtuālajā pasaulē. Faktiski var nopelnīt par uzdevumu pildīšanu (20-70 L$ par vienu uzdevumu) un no procentiem par iesaistītajiem cilvēkiem.

Bez Earn2Life SL pasaulē ir arī daudz vienkāršāki veidi, kā nopelnīt ātri nelielu naudu. Piemēram, piedaloties dažādās aptaujās. Šeit kā piemēru var minēt HippiePay. Taču vieglā naudas pelnīšana bieži var izrādīties par smagu un maz apmaksātu darbu: garo aptauju aizpildīšana aizņem daudz laika, bet peļņa ir ļoti maza. Var gadīties arī tā, ka nesamaksā vispār, tāpēc tas ir ļoti riskants naudas pelnīšanas veids.

Lai nu kā, iepriekšminētās sistēmas dod stabilu iespēju nopelnīt un šie naudas pelnīšanas mehānismi ir pārbaudīti un darbojas, taču jāuzmanās no krāpniecības, īpaši saistībā ar aptaujām. Kā mīnusu var minēt to, ka šis naudas pelnīšanas veids liek pamest SL pasauli un naudas pelnīšana patiesībā notiek lielajā internetā. Tiem, kurus tas neapmierina, vajadzētu izlasīt par citiem naudas pelnīšanas veidiem SL, kas nav saistīti ar SL pasaules pamešanu.

Tātad, jūs esiet piereģistrējušies un izgājuši Palīdzības salas (Help Island) apmācību. Tagad visas virtuālās pasaules durvis jums ir vaļā, taču ar kaut ko vajag sākt. Daži sāk ar savu ārējo izskatu, citi ar kreativitāti, citi vēl ar vēl kaut ko. Šeit netiks aplūkota bezmaksas preču iegāde, bet gan virtuālās valūtas peļņa. Jebkurā gadījumā jums būs nepieciešama kaut kāda virtuālās valūtas (L$) starta summa. Visvieglākais veids, kā papildināt savu virtuālo naudas kontu, ir pārskaitīt to no savas kredītkartes, taču mūsu mēŗkis ir nopelnīt naudu, nevis pārskaitīt. Ko mēs varam piedāvāt kā darbinieki, kamēr mums vēl nav nekādu iemaņu vai profesijas? Daudzi zemju un vietu īpašnieki ir gatavi nedaudz samaksāt par to, ka jūs kādu laiku uzturaties viņu īpašumos. Kāpēc viņiem tas ir vajadzīgs? Atbilde ir - reitings. Jo lielāks ir kādas vietas reitings, jo augstāk tā atradīsies meklēšanas sistēmā, vieta tiks uzskatīta par populāru un tiks biežāk apmeklēta no citu spēlētāju puses. Tas nozīmēs, ka vietas vai zemes īpašniekam labāk veiksies bizness. Reitings ir vajadzīgs, lai piesaistītu apmeklētājus, taču ne tādus iesācējus kā jūs, bet potenciālos klientus, kam šī vieta ir paredzēta. Lūk pirmie četri vienkāršākie veidi, kā nopelnīt sākuma kapitālu - jūs atrodaties kādā vietā un jums par to maksā naudiņu.

 

1. Kempings (camp)

Zemes īpašnieks izliek uz savas zemes īpašas kempinga sistēmas (objekti ar animāciju). Tas, kurš vēlas kempingot, palaiž animāciju un neiet prom no turienes noteiktu laika posmu. Piemēram, ja virs kempinga objekta redzat uzrakstu 2L$/15 min, tas nozīmē, ka atrodoties šajā kempingā, jūs dabūsiet 2 lindendolārus ik pa 15 minūtēm. Animācijas var būt dažādas, piemēram, dejošana, grīdas mazgāšana, makšķerēšana vai vienkārši sēdēšana uz soliņa. Viss atkarīgs no zemes īpašnieka fantāzijas. Lai sāktu kempingot, jāuzklikšķina ar labo peles taustiņu uz kempinga objektu un nospiest (visbiežāk) Camp.

Sākāt kempingot? Laika atskaite ir sākusies, taču neaizmirstiet par AFK. Tas ir režīms, kurā pāriet jūsu avatārs, ja 10 min. nav izrādījis aktivitāti - viņš aizmieg. Vairums kempingu neieskaita jums nogulēto laiku. Ja neizrādīsiet aktivitāti 30 minūtes, jūs automātiski izlogosieties no spēles. Ko nozīmē aktivitāte? Jebkura darbība - apkārtējās vides aplūkošana, inventāra šķirošana, sarunāšanās čatā utt. Taču jūs nevariet sākt kempingot un uz pus dienu pamest datoru - maksimums tikai uz 9 minūtēm. Pastāv arī AFK atslēgšanas iespējas, taču tas šeit netiks aplūkots.

Kā atrast kempinga vietas? Meklēšanā (Search) sadaļā vietas (Places) ievadīt vārdu Camp - jums tiks izmestas simtiem šādu vietu. Jums atliek izvēlēties un teleportēties tur, kur visvairāk maksā. Kempings ir vismazāk apmaksātais darbs, kas prasa laiku, taču tas arī ir visstabilākais darbs ar garantētu peļņu.

2. Naudas koki (money tree)

Naudas koks ir vēl viens veids, kā pievilināt apmeklētājus savai zemei. Uz šiem kokiem ik pa laikam parādās L$, ko jauniņais var savākt un papildināt savu kontu. Naudu no naudas kokiem var ņemt tikai jauniņie, kas ir ne vecāki par 30 dienām. Citi naudas koki pieprasa, lai jūs norādītu savā profilā kredītkarti. Kā atrast naudas kokus? Vieglāk, kā jūs variet iedomāties! Meklēšanā (Search), sadaļā Vietas (Places) jāieraksta money tree un jums tiks izdots saraksts ar naudas kokiem uz vairākām lapām. Jums atliek tikai lidot un ievākt L$. Ieteikums nesākt lidojumus no saraksta augšgala, jo tur visdrīzāk naudiņa jau būs savākt. Vēl jūs variet ieslēgt Ctrl+Alt+Shift+3, tas ir režīms, kad netiek rādīti koki - tādējādi nauda būs vieglāk redzama.

Iespēja nopelnīt ir lielāka nekā kempingojot, kā arī ir iespēja apskatīt pasauli un atrast daudz interesantu vietu priekš sevis.

3. Piedalīšanās aptaujās, anketēšanā un dažādās reģistrācijās.

Praktiski viss darbs notiek internetā, nevis spēlē. Jūs tieši tāpat ceļat reitingu, bet nevis tikai zemes īpašniekam (jo atrodaties pie automāta), bet arī reklamētajiem saitiem. Par to jums attiecīgi arī maksā. Maksā samērā labi, taču ne stabili un nav garantijas, ka samaksās. Viens no šādiem servisiem ir Earn2Life. Taču tas nav vienīgais šāda veida serviss. Kā strādāt? Atrodiet šāda veida automātu, uzklikšķiniet uz tā un pārejiet uz norādīto lapas saitu, bet tālāk pildiet jau interneta lapā norādītās instrukcijas. Šādam darbam jums vajadzēs 2 lietas - labu angļu valodu un papildus e-pastu spamiem, ko jūs sāksiet saņemt reģistrējoties. Atcerieties, ka daudzi no uzdevumiem ir pieejami konkrētu valstu iedzīvotājiem, tāpēc vispirms pārbaudiet, vai atbilstat šīm prasībām. Peļņa no šāda automāta ir 20-400L$ par uzdevumu. Tas aizņem daudz laika un peļņa nav garantēta. Daudzas reģistrācijas ir jāapstiprina no e-pasta, tāpēc samaksa nav uzreiz, bet pēc noteikta laika.

4. Bezmaksas spēles ar naudas balvām.

Citi zemju īpašnieki savos īpašumos uzstāda bezmaksas spēļu automātus, lai piesaistītu apmeklētājus. Kā vinnestu jūs saņemiet naudu. Pēc būtības tas ir tas pats kempings, taču animācijas vietā jūs pavadāt laiku spēlējot spēles. Šos spēļu automātus var atrast tāpat kā pārējās vietas meklēšanā - free game.

Šeit bija uzskaitīti veidi, kā nopelnīt nedaudz L$ primārām vajadzībām. Ar laiku jūs atradīsiet labākus un ienesīgākus veidus, kā nopelnīt!

Veiksmi!

Kā sākt biznesu ar Xstreet palīdzību Second Life virtuālajā pasaulē?


Second Life ir iespēja veidot tieši tik pat īstu biznesu, kā reālajā pasaulē un pelnīt pilnīgi reālu naudu. Šeit tas ir pat nedaudz vienkāršāk – nav vajadzīgs liels pamatkapitāls – pietiks ar zināšanām un prasmi biznesa darījumos. Šeit jūs variet tirgot praktiski visu, kas nepieciešams virtuālajai pasaulei – apģērbu, izskatu, animācijas, māju aprīkojumus, zemi, īpašumus – jūsu fantāzijai nav ierobežojumu. Šeit ir milzīgas iespējas, jo tas ir tiešām iespaidīgi liels tirgus. Viss, kas ir nepieciešams veiksmīgam biznesam, ir pareizā prece, pareizā pieeja un reklāma. Tālāk būs aprakstīts, kā uzsākt savu preču tirdzniecību.
Uzsākt savu biznesu SL ir ļoti vienkārši, jums nav obligāti jāpērk zeme vai jāīrē veikals. Viss, kas jums ir vajadzīgs:

  1. Radīt kādu interesantu produktu
  2. Izvietot to Xstreet
  3. Saņemt naudu

Informācija par savu produktu radīšanu ir pieejama daudz – tas var būt skaists apģērbs vai oriģināla māja, interesants skripts vai deju animācija. Uzskatīsim, ka jums jau ir savas preces, kuras vēlaties pārdot.


Preču pievienošana Magic Box


Lai jūsu preces pirkšanas brīdī varētu tikt nogādātas pircējam uz Second Life, jums jāsaliek to kopijas tā saucamajās Magic Box – tas ir serveris, kas nepastarpināti izsniegs preci pēc darījuma veikšanas.
Lai dabūtu savu personīgo Magic Box kopiju, ko varat iegādāties Xstreet preču katalogā par O L$.
Pirkšanas brīdī jums jābūt autorizētam. SL iekšienē jums tiks nogādāta Magic Box, kas jums jāpaņem no inventāra un jānoliek tādā vietā, kur jūs variet radīt savus produktus. Tā var būt jūsu drauga zeme vai kāds jūsu īrētā veikala stūrītis. Tai ir jābūt vietai, kur jūs variet radīt savus objektus bez riska, ka tie tiks kādu brīdi aizvākti kā sveši gruži.
Ar peles labo taustiņu uzspiediet uz Magic Box un izvēlieties Edit, pārslēdzieties uz Content. Šajā atvērumā ievelciet vienu aiz otras visas tās preces, kuras vēlaties pārdot Xstreet.

second life

Gatavs! Pats sarežģītākais jau ir aiz muguras, atlicis tikai ievietot jūsu preces Xstreet tirdzniecības katalogā. Ejam uz nākamo soli.


Preču ievietošana tirdzniecības katalogā


Ejam uz lapu secondlife.com un autorizējamies ar savu lietotājvārdu un paroli. Augšējā izvēlnē spiežam Shopping un nokļūstam Xstreet lapā. Augšējā Sopping izvēlnē spiežam uz My Shopping Funds. Izvēlamies My Marketplace Items. Pie My Active Items spiežam Add New un aizpildam visus nepieciešamos laukus un ielādējiet preces bildes! Bildes ir ļoti svarīgas, lai varētu veiksmīgi pārdot preces.

Pēc tam, kad forma ir aizpildīta, nospiediet Add item un beidzot viss ir gatavs! Jūsu prece ir pievienota! Tagad jebkurš to var ieraudzīt preču sarakstā, atrast vajadzīgajā kategorijā vai caur search pēc nosaukuma un apraksta.
Negaidiet, bet pievienojiet savas preces jau tagad un pelniet reālu naudu jau tagad!


Spēles jaunumi

Second Life – pārsteidzoša virtuālā pasaule, kur jebkurš var dzīvot paralēlo dzīvi virtuālajā telpā. Second Life virtuālā telpa ir pielīdzināma reālajai dzīvei: šeit darbojas koordinātu metriskā sistēma, mainās diennaktis, darbojas materiālās un naudas attiecības, un gandrīz viss pārējais, pie kā mēs esam pieraduši reālajā dzīvē. Satiecies, iepērcies, iepazīsties, izklaidējies, iemīlies, veido attiecības, strādā, pelni naudu, studē, ceļo ....

Interesanti fakti par spēli
image

Second Life – pārsteidzoša virtuālā pasaule, kur jebkurš var dzīvot paralēlo dzīvi virtuālajā telpā.