online multiplayer game

 

 

Tava paralēlā pasaule, tava paralēlā dzīve!

 

eng

Tā nav vienkārši tiešsaistes spēlē, tā ir Tava otrā dzīve!

Second Life – pārsteidzoša virtuālā pasaule, kur jebkurš var dzīvot paralēlo dzīvi virtuālajā telpā. Second Life virtuālā telpa ir pielīdzināma reālajai dzīvei: šeit darbojas koordinātu metriskā sistēma, mainās diennaktis, darbojas materiālās un naudas attiecības, un gandrīz viss pārējais, pie kā mēs esam pieraduši reālajā dzīvē. Satiecies, iepērcies, iepazīsties, izklaidējies, iemīlies, veido attiecības, strādā, pelni naudu, studē, ceļo ....

Lasīt tālāk...

 
Reģistrēšanās process spēlē
image

Šajā sadaļā tiks apskatīts bezmaksas konta reģistrēšanās process Second Life. Pāriešanai no bezmaksas konta uz maksas kontu nevajadzētu būt problemātiskai. Vienīgā maksas konta priekšrocība ir iespēja iegādāties virtuālo zemi un nekustamos īpašumus no paša "ražotāja", t.i. Linden Lab kompānijas. Maksas konta cenas:

par 1 mēnesi: 9.95 $

par 3 mēnešiem: 22,5 $

par gadu: 72 $

Lai reģistrētu savu kontu, jums būs nepieciešama sava īstā e-pasta adrese. Vēlamais interneta ātrums ir 256 kb/sek, kā arī pietiekami jaudīgs dators. Jo ātrāks dators un internets, jo komfortablāk jūs jutīsieties virtuālajā pasaulē!

Lai sāktu reģistrēšanās procesu, ieejiet secondlife.com mājas lapā un nospiediet Join lapas augšējā stūrī. Tālāk jums piedāvās izvēlēties sabiedrību, taču jūs variet to izlaist un spiest Skip this step.

Tālāk jūs nokļūsiet lapā ar anketu, kuru jums vajadzēs aizpildīt, ievadot savus īstos datus, ja vēlēsieties vēlāk spēlē iepirkties vai strādāt un pelnīt naudu.

Pirmais, kas jums būs anketā jādara, būs jāizvēlas sava virtuālā tēla ( avatāra) izskatu. Linden Lab kompānija piedāvā vairākus standarta avatāru tipus. Šajā sadaļā ilgi nekavējieties, jo vēlāk spēlē jūs varēsiet bez problēmām pārtaisīt, nomainīt vai uzlabot.

Second Life

Tālāk jums jāizveido sava avatāra vārds - Create a First Name - rakstiet tur sevis izvēlētu vārdu, kas ir garāks par 2 simboliem, bet īsāks par 31.

'Jūsu personāžam būs arī uzvārds, taču ne paša izdomāts. Uzvārds jāizvēlas no saraksta, ko piedāvā Linden Lab - Select a Last Name. Ja jums nepatīk neviens no piedāvātajiem variantiem, tad nospiediet F5, lai atjaunotu uzvārdu sarakstu.

Ja avātārs ar jūsu ivēlēto vārdu un uzvārdu jau eksistē, jums piedāvās nomainīt vārdu vai uzvārdu.

Tālāk seko logs Email Address - e-pasta adrese, uz kuras tiks reģistrēts jūsu konts. Ievadiet savu e-pasta adresi, kurā vēlāk saņemsiet e-pastu konta aktivizēšanai.

 

Logā Confirm Email Address vēlreiz ievadām savu e-pasta adresi - to pašu, ko iepriekšējā logā.

Logā I live in izvēlieties valsti, kurā dzīvojat. Ievadiet savu īsto valsti, lai vēlāk nerastos problēmas pāriet uz maksas kontu vai piereģistrēt kredītkarti priekš pirkumiem.

Tālāk, I was born jums jānorāda savi dzimšanas dati. Lai reģistrētos pamatpasaulē, jums noteikti jābūt vismaz 18 gadus vecam. Bērni var reģistrēties Teen Area virtuālajā telpā, kas šeit netiks aplūkota.

Real Life First Name un Real Life Last Name ievadiet savu īsto vārdu un uzvārdu. Noteikti ievadiet īstos datus!

Logā I am MaleFemale izvēlieties savu dzimumu īstajā pasaulē. Male - vīriešu, Female - sieviešu.

Nākošajos logos Password un Confirm Password ievadiet savu paroli, kuru izmantosiet, lai iekļūtu savā spēles kontā. Parolei jābūt ne mazākai par 6 simboliem un ne garākai par 16 simboliem.

Lai nepieciešamības gadījumā jūs varētu atjaunot savu paroli, aizpildiet anketā punktu Security Question (drošības jautājums) un Security Answer (atbilde uz drošības jautājumu). Jautājumu jāizvēlas no jau piedāvātajiem jautājumiem.

Pēc jautājuma izvēles, Security Answer ierakstiet savu atbildi. Iegaumējiet vai kaut kur pierakstiet savu atbildi, jo bez tās jūs nevarēsiet atjaunot paroli.

Tālāk Verify you are not a robot jums būs jāievad apstiprinājums, ka neesiet datorprogramma. Tie ir divi atsevišķi bildītē ierakstīti vārdi. Ja jums tas neizdosies ar pirmo reizi, tad sistēma jums piedāvās to izdarīt vēlreiz jau ar citiem vārdiem. Šī procedūra pasargā no automātiskās reģistrēšanās ar robotiem.

registracija Second Life

Pēdējais punkts Terms of Service ir piekrišana spēles noteikumiem, kur ielieciet ķeksīti. Uzspiežot uz linka, jūs variet iepazīties ar noteikumiem. Piekrišana noteikumiem ir obligāta, citādi jūs nevarēsiet piereģistrēties. Linden Lab kompānija ir sastādījusi ļoti stingrus noteikumus, kas jāievēro visiem spēlētājiem.

Anketa ir gatava un variet spiest Create Account.

Konta apstiprināšana.

Ja pareizi aizpildījāt anketu, tad pēc Create Accountnospiešanas jums atvērsies lapa ar paziņojumu, ka uz jūsu e-pastu ir nosūtīta aktivizācijas vēstule, ko noteikti vajag apstiprināt, lai izveidotu kontu. šo lapu var vērt ciet un pārbaudīt savu e-pastu. Vēstule var arī nedaudz kavēties, vai iekrist pie spamiem. Bez e-pasta apstiprināšanas jūs nevarēsiet sākt spēli.

Uz vēstuli nav nepieciešams atbildēt, bet vienkārši uzspiest uz saiti CLICK HERE TO ACTIVATE YOUR ACCOUNT. Uzspiežot uz linka tiks aktivizēts jūsu konts un jūs nokļūsiet programmas ielādēšanas lapā.

Jūs variet izvēlēties ielādēt spēles instalēšanas failu uzreiz, vai vispirms to saglabāt datorā. Faila izmērs ir aptuveni 34mb. Ja interneta brauzeris jums neļauj spēli ielādēt automātiski, tad jums vajadzēs manuāli atļaut faila palaišanu.

Labāk izvēlēties ielādēt bez ieseivošanas ar komandu Run, jo programma bieži tiek atjaunota un nav nepieciešams turēt instalēšanas failu datorā.

Kad esiet reģistrējušies un uzinstalējuši programmu, variet to palaist un ielogoties savā Second Life kontā.